Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası hakkında tüm kapsamlı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

limitsiz-internet-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk uzun yıllardır sizlerin yararlanabilmesi için birçok kampanyaları hizmete sokmak için gece gündüz çalışmalara devam ediyor ve bu şekilde eşsiz Digitürk Lig TV yayınlarını seyredebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları sayesinde bir paket yerine birkaç paketi birden alıyor ve bu şekilde çok uygun fiyat garantisi ile yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyalarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız eğer direk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde eşsiz Digitürk Lig TV yayınlarını seyredebiliyorsunuz.

Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız hem Digitürk, hemde internet için 24 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık kullanım taahhütü için aylık sadece 59,99 TL ödeyeceksiniz. Bu sayede sizlerde sporextra + giriş paketi kanallarını ücretsiz olarak izleyebilecek ve bu şekilde yayınları ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlerde evinizde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanya dahilinde siz değerli arkadaşlarımız 12 ay HD paketini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk sitemiz üzerinden verdiğimiz tüm telefonlardan bizlere ulaşabilir ve kurulumunuzu Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde yaptırabilirsiniz. Çanak ve uydu ekipmanlarınız da sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir