Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası hakkında bilgi almak ve abonelik başlatmak için sizlerde yazımıza göz atabilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

lig-tv-kredi-karti-kampanyasi

Digitürk kampanyaları arasından sizlerde dilediğinizi dilediğiniz kampanyadan yararlanabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde dilediğiniz gibi en iyi hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından sizlerde dilediğiniz gibi abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber bayimizin siz değerli arkadaşlarımıza anlatacağı Lig TV Kredi Kartı Kampanyası hakkında detaylı bilgi almaya başlayalım.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından yararlanmak için sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü vererek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk giriş paketinin üzerine Lig TV paketlerinden herhangi biri ile abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz. 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 674,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 584,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyada Axess, Bonus, Word, Advantage ve Maximum özellikli kredi kartları ile taksit imkanı bulunmaktadır.

Lig TV Kredi kartı kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız direk abonelik işlemlerini başlattığı gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kurulum hizmetinden yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon ücreti verilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir