Duvarın Ardında İki Ülke İz TV’de

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecek ve bu sayede en iyi yayınları da HD yayın kalitesi ile izleyebileceksiniz.

duvarin-ardindaki-iki-ulke

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecek ve bu sayede en iyi yayınları da HD yayın kalitesi ile izleyebileceksiniz. Digitürk alan arkadaşlarımız en iyi filmlerin ve dizilerin yanı sıra belgesel yayınlarını da günün 24 saati aralıksız izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk belgesel paketini alan tüm arkadaşlarımız, direk Digitürk belgesel kanallarını izleyebiliyorlar. Digitürk belgesel kanalları arasında yer alan İz TV kanalıda, siz değerli arkadaşlarımız için en iyi belgesel filmlerini yayınlamaktadır.

Digitürk İz TV kanalı, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için bu seferde Duvarın Ardındaki İki Ülke kanalını yayın akışına sokmuştur. Bu sayede sizlerde farklı ülkelerin kültürlerine ulaşabiliyorsunuz. Digitürk Duvarın Ardında İki Ülke filmi,Serhat Kılıç ile süren keyifli serüven, Varşova’nın ardından, Polonya’nın 2. büyük şehri olan ve II. Dünya Savaşı sırasında hiç darbe almamış nadir şehirlerden biri olan Krakow’da sürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir