Digitürk Süper Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın sayısı günden güne artmaya devam etmektedir.

digiturk-super-paket-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın sayısı günden güne artmaya devam etmektedir. Siz değerli arkadaşlarımızın da en uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanmasını istediğimiz için tüm yeni sezon kampanyaları hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Digitürk bayisi olarak siz değerli arkadaşlarımıza bugün ise digitürk kampanyaları arasında yer alan ve herkesin almak için çabaladığı kampanya olan Digitürk Süper Paket + Limitsiz İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgileri siz değerli arkadaşlarımızla paylaşacağız. Umuyoruzki vereceğimiz bilgiler ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatır ve ailemizin birer ferdi olabilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde Süper Paket + limitsiz internet paketi kampanyasından yaralanmak istiyorsanız eğer öncelikle 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt içib ayda sadece 59,99 TL ödüyorsunuz. Kampanya fiyat tablosu hakkında da bilgi sahibi olmak isteyenler için dilerseniz gelin fiyat tablosunuda kısaca öğrenelim.

kampanya-fiyat

Kampanyanın aboneliğini almanız durumunda sizlerde kurulumlarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Abonelik kapsamında siz değerli arkadaşlarımıza çanak ve uydu ekipmanlarıda ücretsiz olarak gelecektir. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımız aktivasyon ücreti 30 TL dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Sizlerde kampanyadan yararlanmak için en yakın Digitürk bayileri ile iletişime geçebilir ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle hemen alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir