Digitürk Süper Paket Kampanyasi

Digitürk Süper Paket Kampanyasi hakkında detaylı bilgilerin tamamını direk yazımızın içerisinde alabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-super-paket-kampanyasi

Digitürk hersene sizlerin yararlanması için en iyi kampanyaları hizmete sokmaya devam ediyor. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabiliyor ve bu şekilde abonelik alark eşsiz Digitürk yayınlarını evinizde izleyebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerinde severek izleyeceğiniz film kanallarını bünyesinde bulunduran Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliğini hemen alabilir ve bu şekilde evinizde eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliği almak için belirttiğimiz telefon numaraları üzerinden bayimize hemen ulaşabileceksiniz.

Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 aylık kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhütün ilk ayında sadece 14,99 TL ödeyecek ve diğer aylarda ise sadece 27,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızı da şimdi çok güzel paketler hediye olarak verilmektedir. Siz değerli arkadaşlarımız için ilk ay lig tv yayınları ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Aboneliğinizi başlattığınız kampanyamız kapsamında sizlerde direk kurulumlarınızı da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde alabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız, direk çanak ve uydu ekipmanlarınıda alabilecekler. Kurulum sırasında Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksinzi. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir