Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası hakkında tüm bilgilere ulaşmak isteyen arkadaşlarımız da direk yazımızın içeriğine göz atabilirler.

digiturk-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk kapanyalarından sizlerde yararlanarak abonelik almak istiyorsanız eğer direk ge.gen.tr sitemizi takip edebilirsiniz. Çünkü sitemiz siz değerli arkadaşlarımız için Digitürk ve Lig TV’de yer alan tüm kampanyalar hakkında bilgileri sizlere veriyor ve bu şekilde hizmetleden yararlanmanızı sağlıyor. Özellikle herkesin yakından takip etmek istediği diğer Avrupa liglerinin maçları içinde Digitürk kampanyasını hazırlamıştır.  Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde artık dilediğiniz tüm liglerin maçlarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Üstelik çok ama çok uygun fiyatlara izleyebileceksiniz.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu taahhüt’ün ilk 3 ayında ayda sadece 19,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk sporextra paketi kanalları içeriisnde sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Liglerini ve daha birçok yayını izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Aboneliğinizin geri kalan 9 ayında ise aylık sadece 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Aboneliği başlatan arkadaşlarımıza ise ilk ay yetişkin ve lig tv yayınları ücretsiz olarak verilecektir.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde alabileceksiniz. Sizler için çanak ve uydu ekipmanlarıda aboneliğiniz süresi boyunca verilecektir. Kurulum bitip, sıra aktivasyon’a geldiği zaman ise sadece 30 TL ödeme zorunluluğu bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir