Digiturk Malefiz Gerçekleşti

Digitürk ile birçok filmlerin galalarını izlemenizi sağlamaya devam ediyor.

malefiz

Digitürk ile birçok filmlerin galalarını izlemenizi sağlamaya devam ediyor. Digitürk hizmetlerinden yararlanan arkadaşlarımız, bu filmlerin galalarınıda canlı olarak izleyebiliyorlar. Digitürk, sizlerin izlemesi için Malefiz galasını bile canlı olarak izlemenizi sağlamıştır. Bu sayede sizlerde filmi izlemeden önce, filmin konusu hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Malefiz galasını izlerken, filmde oynayan oyuncularıda öğrenmiş oluyorsunuz.

Malefiz filminin konusu hakkında da bilgi vermek gerekirse eğer şunlardan bahsedebiliriz. Barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için huzurlu bir hayata sahip olan Malefiz, görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadındır. Üstelik bu filmleri izleyen Digitürk aboneleri de iki adet  sinema bileti kazanmaktadırlar. Filmde Yönetmenliğini Robert Stromberg’in üstlendiği filmde Malefiz’i canlandıran  Angelina Jolie’ye genç prenses rolü ile Elle Fanning ve Sharlto Copley, Miranda Richardson, Sam Riley, Kenneth Cranham gibi tecrübeli oyuncular eşlik ediyor.

Sizlerde film galalarını yakından takip etmek ve bilet kazanmak istiyorsanız eğer direk kampanyalardan yararlanarak Digitürk aboneliği alabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir