Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Sizlerde yazımızın içerisinde Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında bilgilere ulaşabilecek ve hemen abonelik başlatabileceksiniz.

digiturk-hd-giris-paketi-kampanyasi

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için en iyi kampanyaları hersene olduğu gibi bu senede siz değerli arkadaşlarımzıın hizmetine sunuyor ve bu şekilde sizlerde uygun fiyatlarla birçok paketin kanallarını aynı anda izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları hakkında bilgi alan arkadaşlarımız, direk en yakın bayiler ile iletişime geçiyor ve bu şekilde abonelik işlemlerini talep ettikleri gün ve saat içerisinde yararlanmaya başlayabiliyorlar. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve özellikle Digitürk kanallarını HD izlemek isteyen arkadaşlarımızın seçmiş olduğu Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve sorunsuz bir şekilde yayınları HD olarak çok net bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımız da diledikleri gibi yayınları izleyebilecekler. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın 24 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 aylık taahhütün ilk 5 ayında sadece 10,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Takip eden 6 – 12. aylarda 24,99 TL, 13 – 24. aylarda 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız, 12 ay HD paketten, 6 ay yetişkin ve dizi paketinden, ilk ay lig tv paketinden ücretsiz olarak yararlanacaksınız.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası aboneliğini başlatan arkadaşlarımızın kurulumları da aynı gün içerisinde ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecek ve sadece aktivasyon ücreti olarak sizlerden 30 TL talep edilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir