Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası

Digitürk siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için yine en iyi fiyatlı kampanyaları hizmete sokmaya kaldığı yerden devam ediyor.

digiturk-giris-paketi-lig-tv-kampanya

Digitürk siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için yine en iyi fiyatlı kampanyaları hizmete sokmaya kaldığı yerden devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için birçok Digitürk kampanyasının yanı sıra, Lig TV kampanyalarınıda hizmete sokmuş bulunuyor. Siz değerli arkadaşlarımızın belkide süper ligin yanı sıra, Digitürk giriş paketini de izleyebileceğiniz Digitürk giriş paketi + Lig TV Kampanyası sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemey başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası detaylarınıda öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası Detayları

Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 17,5 TL, sonrasında 34,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 15,0 TL, sonrasında 29,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Bu kapanya sayesinde birçok vatandaşımızda hemen aboneliklerini almış ve bu şekilde en iyi ulusal ve spor yayınları izlemeye başlamıştır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu taahhütün ödeme tablosu ise şu şekildedir.

kampanya-odeme-tablosu

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumlarıda ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekişpmanlarıda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon ücreti ödeyeceksiniz. Bu fiyat dışında hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir