Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilere yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi-kampanyasi

Bugün tüm vatandaşımız artık benzer diziler ve kalitesiz yayınları izlememek için Televizyonu bile açmak istememektedirler. Sizlerde bu sorun ile karşı karşıyaysanız hemen Digitürk aboneliği alabilir ve bu şekilde eşsiz filmleri, dizileri, belgeselleri, çocuk programlarını ve spor yayınlarını HD olarak günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Digitürk, tüm dünyanın yakından takip ettiği kanalları bünyesinde bulundurduğu için bugün milyonlarca abone ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sizlerde Digitürk yayınlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve bu şekilde sorunsuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Digitürk Film Ve Spor Paketi Kampanyası kapsamında sizlerde giriş paketinin üzerinde süper lig veya şampiyonlar paketi + HD paket aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımıza 12 ay HD, 1 ay yetişkin paketi, 1 ay mobil lig tv ve sporextra paketini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında aboneliğizi başlattığınız zaman ilk 4 ay %50 indirimden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Artık sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligi, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanan tüm arkadaşlarımızın kurulumları talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde ücretisiz olarak yapılacaktır. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya kapsamında Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksiniz. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir