Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneli almak için sizlerde yazımızın içerisine göz atabilir ve dilediğiniz tüm paket hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak için sizlerde direk ge.gen.tr sitemizi takip edebilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde kendinize en uygun kampanyayı seçebilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyası olan Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliğini hemen başlatabilir ve eşsiz Digitürk filmlerini ve giriş paketi kanallarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Film Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik başlatmak istiyorsanız eğer direk 12 ay kullanım taahhütü verebilir ve ilk 3 ayını indirimli olarak 19,99 TL ödeyerek izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk film paketi aboneliği alan arkadaşlarımız geriye kalan 9 ayda ise aylık sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları diledikleri gibi izlemeye hemen başlayabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk 3 ay yetişkin paketni, ilk ay lig tv yayınlarını, 1 yıl HD keyfini ve daha fazla yayınları izlemeye başlayabileceksiniz. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır.

Digitürk film paketi kampanyasından yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımız direk bayilerimiz ile iletişime geçebilir veya direk ge.gen.tr sitesi ile bizlere ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi bayimize göndererek, bizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir