Aylık arşivler: Kasım 2015

Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası hakkında tüm kapsamlı bilgileri yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

limitsiz-internet-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk uzun yıllardır sizlerin yararlanabilmesi için birçok kampanyaları hizmete sokmak için gece gündüz çalışmalara devam ediyor ve bu şekilde eşsiz Digitürk Lig TV yayınlarını seyredebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları sayesinde bir paket yerine birkaç paketi birden alıyor ve bu şekilde çok uygun fiyat garantisi ile yayınları izlemeye hemen başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyalarından sizlerde yararlanmak istiyorsanız eğer direk Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyası ile abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde eşsiz Digitürk Lig TV yayınlarını seyredebiliyorsunuz.

Limitsiz İnternet + Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız hem Digitürk, hemde internet için 24 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık kullanım taahhütü için aylık sadece 59,99 TL ödeyeceksiniz. Bu sayede sizlerde sporextra + giriş paketi kanallarını ücretsiz olarak izleyebilecek ve bu şekilde yayınları ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Kampanya kapsamında sizlerde evinizde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanya dahilinde siz değerli arkadaşlarımız 12 ay HD paketini ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk sitemiz üzerinden verdiğimiz tüm telefonlardan bizlere ulaşabilir ve kurulumunuzu Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün içerisinde yaptırabilirsiniz. Çanak ve uydu ekipmanlarınız da sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası hakkında bilgi almak ve abonelik başlatmak için sizlerde yazımıza göz atabilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

lig-tv-kredi-karti-kampanyasi

Digitürk kampanyaları arasından sizlerde dilediğinizi dilediğiniz kampanyadan yararlanabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde dilediğiniz gibi en iyi hizmetlerden yararlanabilir ve bu şekilde eşsiz Digitürk yayınlarını izleyebilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından sizlerde dilediğiniz gibi abonelik işlemlerinizi başlatabilir ve bu şekilde hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber bayimizin siz değerli arkadaşlarımıza anlatacağı Lig TV Kredi Kartı Kampanyası hakkında detaylı bilgi almaya başlayalım.

Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından yararlanmak için sizlerde direk 12 ay kullanım taahhütü vererek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Lig TV Kredi Kartı Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız direk giriş paketinin üzerine Lig TV paketlerinden herhangi biri ile abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz. 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 674,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 584,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyada Axess, Bonus, Word, Advantage ve Maximum özellikli kredi kartları ile taksit imkanı bulunmaktadır.

Lig TV Kredi kartı kampanyasından yararlanan arkadaşlarımız direk abonelik işlemlerini başlattığı gün ve saat içerisinde ücretsiz olarak kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kurulum hizmetinden yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon ücreti verilecektir.

Digitürk Süper Paket Kampanyasi

Digitürk Süper Paket Kampanyasi hakkında detaylı bilgilerin tamamını direk yazımızın içerisinde alabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

digiturk-super-paket-kampanyasi

Digitürk hersene sizlerin yararlanması için en iyi kampanyaları hizmete sokmaya devam ediyor. Bu kampanyalar sayesinde sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabiliyor ve bu şekilde abonelik alark eşsiz Digitürk yayınlarını evinizde izleyebiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve sizlerinde severek izleyeceğiniz film kanallarını bünyesinde bulunduran Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliğini hemen alabilir ve bu şekilde evinizde eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliği almak için belirttiğimiz telefon numaraları üzerinden bayimize hemen ulaşabileceksiniz.

Digitürk Süper Paket Kampanyasi aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız öncelikle 12 aylık kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 aylık taahhütün ilk ayında sadece 14,99 TL ödeyecek ve diğer aylarda ise sadece 27,99 TL ödeyerek abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızı da şimdi çok güzel paketler hediye olarak verilmektedir. Siz değerli arkadaşlarımız için ilk ay lig tv yayınları ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Aboneliğinizi başlattığınız kampanyamız kapsamında sizlerde direk kurulumlarınızı da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde alabileceksiniz. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımız, direk çanak ve uydu ekipmanlarınıda alabilecekler. Kurulum sırasında Aktivasyon ücreti olarak 20 TL ödeyeceksinzi. Bunun dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneli almak için sizlerde yazımızın içerisine göz atabilir ve dilediğiniz tüm paket hakkında bilgilere de ulaşabilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Digitürk kampanyaları ile sizlerde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabileceksiniz. Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak için sizlerde direk ge.gen.tr sitemizi takip edebilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Digitürk kampanyaları arasından sizlerde kendinize en uygun kampanyayı seçebilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk kampanyası olan Digitürk Film Paketi Kampanyası aboneliğini hemen başlatabilir ve eşsiz Digitürk filmlerini ve giriş paketi kanallarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Film Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik başlatmak istiyorsanız eğer direk 12 ay kullanım taahhütü verebilir ve ilk 3 ayını indirimli olarak 19,99 TL ödeyerek izlemeye başlayabileceksiniz. Digitürk film paketi aboneliği alan arkadaşlarımız geriye kalan 9 ayda ise aylık sadece 35,99 TL ödeyerek yayınları diledikleri gibi izlemeye hemen başlayabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için sizlerde direk 3 ay yetişkin paketni, ilk ay lig tv yayınlarını, 1 yıl HD keyfini ve daha fazla yayınları izlemeye başlayabileceksiniz. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır.

Digitürk film paketi kampanyasından yararlanmak isteyen tüm vatandaşlarımız direk bayilerimiz ile iletişime geçebilir veya direk ge.gen.tr sitesi ile bizlere ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi bayimize göndererek, bizlere geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası hakkında tüm bilgilere ulaşmak isteyen arkadaşlarımız da direk yazımızın içeriğine göz atabilirler.

digiturk-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk kapanyalarından sizlerde yararlanarak abonelik almak istiyorsanız eğer direk ge.gen.tr sitemizi takip edebilirsiniz. Çünkü sitemiz siz değerli arkadaşlarımız için Digitürk ve Lig TV’de yer alan tüm kampanyalar hakkında bilgileri sizlere veriyor ve bu şekilde hizmetleden yararlanmanızı sağlıyor. Özellikle herkesin yakından takip etmek istediği diğer Avrupa liglerinin maçları içinde Digitürk kampanyasını hazırlamıştır.  Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde artık dilediğiniz tüm liglerin maçlarını günün 24 saati aralıksız izleyebileceksiniz. Üstelik çok ama çok uygun fiyatlara izleyebileceksiniz.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu taahhüt’ün ilk 3 ayında ayda sadece 19,99 TL ödeyerek yayınları izleyebileceksiniz. Digitürk sporextra paketi kanalları içeriisnde sizlerde İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Liglerini ve daha birçok yayını izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Aboneliğinizin geri kalan 9 ayında ise aylık sadece 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Aboneliği başlatan arkadaşlarımıza ise ilk ay yetişkin ve lig tv yayınları ücretsiz olarak verilecektir.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın kurulumları da talep ettiğiniz gün ve saat içerisinde alabileceksiniz. Sizler için çanak ve uydu ekipmanlarıda aboneliğiniz süresi boyunca verilecektir. Kurulum bitip, sıra aktivasyon’a geldiği zaman ise sadece 30 TL ödeme zorunluluğu bulunmaktadır.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası

Sizlerde yazımızın içerisinde Digitürk kampanyaları arasında yer alan Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası hakkında bilgilere ulaşabilecek ve hemen abonelik başlatabileceksiniz.

digiturk-hd-giris-paketi-kampanyasi

Digitürk siz değerli arkadaşlarımız için en iyi kampanyaları hersene olduğu gibi bu senede siz değerli arkadaşlarımzıın hizmetine sunuyor ve bu şekilde sizlerde uygun fiyatlarla birçok paketin kanallarını aynı anda izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk kampanyaları hakkında bilgi alan arkadaşlarımız, direk en yakın bayiler ile iletişime geçiyor ve bu şekilde abonelik işlemlerini talep ettikleri gün ve saat içerisinde yararlanmaya başlayabiliyorlar. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve özellikle Digitürk kanallarını HD izlemek isteyen arkadaşlarımızın seçmiş olduğu Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilir ve sorunsuz bir şekilde yayınları HD olarak çok net bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası ile siz değerli arkadaşlarımız da diledikleri gibi yayınları izleyebilecekler. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın 24 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 aylık taahhütün ilk 5 ayında sadece 10,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Takip eden 6 – 12. aylarda 24,99 TL, 13 – 24. aylarda 31,99 TL ödeyerek yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız, 12 ay HD paketten, 6 ay yetişkin ve dizi paketinden, ilk ay lig tv paketinden ücretsiz olarak yararlanacaksınız.

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası aboneliğini başlatan arkadaşlarımızın kurulumları da aynı gün içerisinde ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyasından yararlanan arkadaşlarımızın çanak ve uydu ekipmanları da ücretsiz olarak verilecek ve sadece aktivasyon ücreti olarak sizlerden 30 TL talep edilecektir.

Digitürk Süper Paketi + Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın sayısı günden güne artmaya devam etmektedir.

digiturk-super-paket-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın sayısı günden güne artmaya devam etmektedir. Siz değerli arkadaşlarımızın da en uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanmasını istediğimiz için tüm yeni sezon kampanyaları hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Digitürk bayisi olarak siz değerli arkadaşlarımıza bugün ise digitürk kampanyaları arasında yer alan ve herkesin almak için çabaladığı kampanya olan Digitürk Süper Paket + Limitsiz İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgileri siz değerli arkadaşlarımızla paylaşacağız. Umuyoruzki vereceğimiz bilgiler ile sizlerde abonelik işlemlerinizi hemen başlatır ve ailemizin birer ferdi olabilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde Süper Paket + limitsiz internet paketi kampanyasından yaralanmak istiyorsanız eğer öncelikle 24 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 24 ay taahhüt içib ayda sadece 59,99 TL ödüyorsunuz. Kampanya fiyat tablosu hakkında da bilgi sahibi olmak isteyenler için dilerseniz gelin fiyat tablosunuda kısaca öğrenelim.

kampanya-fiyat

Kampanyanın aboneliğini almanız durumunda sizlerde kurulumlarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Abonelik kapsamında siz değerli arkadaşlarımıza çanak ve uydu ekipmanlarıda ücretsiz olarak gelecektir. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımız aktivasyon ücreti 30 TL dışında hiçbir ek ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Sizlerde kampanyadan yararlanmak için en yakın Digitürk bayileri ile iletişime geçebilir ve abonelik işlemlerinizi de böylelikle hemen alabilirsiniz.

Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası

Digitürk siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için yine en iyi fiyatlı kampanyaları hizmete sokmaya kaldığı yerden devam ediyor.

digiturk-giris-paketi-lig-tv-kampanya

Digitürk siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için yine en iyi fiyatlı kampanyaları hizmete sokmaya kaldığı yerden devam ediyor. Siz değerli arkadaşlarımız için birçok Digitürk kampanyasının yanı sıra, Lig TV kampanyalarınıda hizmete sokmuş bulunuyor. Siz değerli arkadaşlarımızın belkide süper ligin yanı sıra, Digitürk giriş paketini de izleyebileceğiniz Digitürk giriş paketi + Lig TV Kampanyası sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi tüm yayınları izlemey başlayabileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası detaylarınıda öğrenmeye hemen başlayalım.

Digitürk Giriş paketi + Lig TV Kampanyası Detayları

Giriş Paketi ve Şampiyon Anadolu Paketi ilk 3 ay boyunca 17,5 TL, sonrasında 34,99 TL ; Giriş Paketi ve Anadolu Taraftar Paketi ise ilk 3 ay boyunca 15,0 TL, sonrasında 29,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir. Bu kapanya sayesinde birçok vatandaşımızda hemen aboneliklerini almış ve bu şekilde en iyi ulusal ve spor yayınları izlemeye başlamıştır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu taahhütün ödeme tablosu ise şu şekildedir.

kampanya-odeme-tablosu

Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımızın kurulumlarıda ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekişpmanlarıda sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kurulum sırasında sadece 30 TL aktivasyon ücreti ödeyeceksiniz. Bu fiyat dışında hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Digiturk Malefiz Gerçekleşti

Digitürk ile birçok filmlerin galalarını izlemenizi sağlamaya devam ediyor.

malefiz

Digitürk ile birçok filmlerin galalarını izlemenizi sağlamaya devam ediyor. Digitürk hizmetlerinden yararlanan arkadaşlarımız, bu filmlerin galalarınıda canlı olarak izleyebiliyorlar. Digitürk, sizlerin izlemesi için Malefiz galasını bile canlı olarak izlemenizi sağlamıştır. Bu sayede sizlerde filmi izlemeden önce, filmin konusu hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Malefiz galasını izlerken, filmde oynayan oyuncularıda öğrenmiş oluyorsunuz.

Malefiz filminin konusu hakkında da bilgi vermek gerekirse eğer şunlardan bahsedebiliriz. Barışçıl bir orman krallığında büyüdüğü için huzurlu bir hayata sahip olan Malefiz, görkemli siyah kanatlara sahip güzel, saf ve genç bir kadındır. Üstelik bu filmleri izleyen Digitürk aboneleri de iki adet  sinema bileti kazanmaktadırlar. Filmde Yönetmenliğini Robert Stromberg’in üstlendiği filmde Malefiz’i canlandıran  Angelina Jolie’ye genç prenses rolü ile Elle Fanning ve Sharlto Copley, Miranda Richardson, Sam Riley, Kenneth Cranham gibi tecrübeli oyuncular eşlik ediyor.

Sizlerde film galalarını yakından takip etmek ve bilet kazanmak istiyorsanız eğer direk kampanyalardan yararlanarak Digitürk aboneliği alabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Duvarın Ardında İki Ülke İz TV’de

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecek ve bu sayede en iyi yayınları da HD yayın kalitesi ile izleyebileceksiniz.

duvarin-ardindaki-iki-ulke

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda artık dilediğiniz gibi tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilecek ve bu sayede en iyi yayınları da HD yayın kalitesi ile izleyebileceksiniz. Digitürk alan arkadaşlarımız en iyi filmlerin ve dizilerin yanı sıra belgesel yayınlarını da günün 24 saati aralıksız izlemeye başlayabiliyorsunuz. Digitürk belgesel paketini alan tüm arkadaşlarımız, direk Digitürk belgesel kanallarını izleyebiliyorlar. Digitürk belgesel kanalları arasında yer alan İz TV kanalıda, siz değerli arkadaşlarımız için en iyi belgesel filmlerini yayınlamaktadır.

Digitürk İz TV kanalı, siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için bu seferde Duvarın Ardındaki İki Ülke kanalını yayın akışına sokmuştur. Bu sayede sizlerde farklı ülkelerin kültürlerine ulaşabiliyorsunuz. Digitürk Duvarın Ardında İki Ülke filmi,Serhat Kılıç ile süren keyifli serüven, Varşova’nın ardından, Polonya’nın 2. büyük şehri olan ve II. Dünya Savaşı sırasında hiç darbe almamış nadir şehirlerden biri olan Krakow’da sürüyor.