Aylık arşivler: Ekim 2015

Euroleague Maçlarıda Artık Digitürk’te

Digitürk yayın ağını iyice genişletmeye kaldığı yerden devam ediyor.

Euroleague-maclari-digiturkte

Digitürk yayın ağını iyice genişletmeye kaldığı yerden devam ediyor. Önceden hem süper lig, hemde diğer avrupa liglerinin yayın haklarını eline alan Digitürk, bu seferde siz değerli arkadaşlarımız için Euroleague maçlarının yayın haklarına dair anlaşmanın altına imzasını atmıştır. Bu sayede siz değerli Sporextra paketi aboneleri avrupa liglerinin maçları dışında Euroleague basketbol maçlarınıda izlmeeye başlayabilmektedirler.

Digitürk konu ile ilgili açıklamada “Beko Basketbol Ligi’nin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılında Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası mücadelelerinin yanı sıra, Amerikan Kolej Ligi NCAA maçlarını basketbol severlerle buluşturan Digiturk, yeni sezonla birlikte Avrupa basketbolunun Devler Arenası Turkish Airlines Euroleague maçlarını da 5 yıl boyunca izleyicileriyle buluşturacacağız.” demiştir.

Sizlerde direk en yakın bayilerle iletişime geçerek Digitürk giriş paketi + sporextra paketi aboneliği alabilir ve dilediğiniz futbol, basketbol vs. yayınları izlemeye başlayabileceksiniz.
Üstelik HD paketten yararlandığınız zaman yayınlar evinize HD olarak normalinden beş kat daha net bir görüntü ile yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Yeni Moviemax Turk Filmleri Sizlerle

Digitürk film paketi kanalları içerisinde yer alan moviemax türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yine en iyi filmleri izlemeniz için yayınlarına devam ediyor.

moviemax-turk-filmleri

Digitürk film paketi kanalları içerisinde yer alan moviemax türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yine en iyi filmleri izlemeniz için yayınlarına devam ediyor. Digitürk moviemax türk kanalı sayesinde siz değerli arkadaşlarımızda artık bu sene birçok yeni türk filmlerini izlemenizi sağlıyor. Siz değerli arkadaşlarımız için dilerseniz gelin hep beraber Moviemax türk kanalında yayınlanan filmler hakkında da kısaca bilgilere ulaşalım ve filmleri izlemeye hemen başlayalım.

Moviemax Turk’te Haziran ayı boyunca ekrana gelecek diğer filmleri; 22 Haziran 2014 Pazar günü izleyici ile buluşacak ‘Kurtlar Vadisi: Filistin’, 20 Haziran 2014 Cuma günü yayınlanacak ‘Kendime İyi Bak’, 14 Haziran 2014 Cumartesi günü ekrana gelecek ‘Gülcemal’, 13 Haziran 2014 Cuma günü yayınlanacak ‘Yarım Kalan Mucize’ ve 12 Haziran 2014 Perşembe  ‘Bana Şans Dile’ oluşturuyor. 

Sizlerde belirttiğimiz tüm hizmetlerden yararlanmak için direk Digitürk kanallarımız arasında yer alan moviemax türk kanalını açabilir ve yayınları günün 24 saati aralıksız izleyebilirsiniz. Film paketi aboneliği alarak moviemax türk kanalını ve diğer film kanallarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Silsile Moviemax Türk Kanalında

Digitürk kanalları arasında yer alan Moviemax Türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yine en iyi türk filmlerini ilkkez izlemeniz için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

silsile-digiturk-moviemax-turk

Digitürk kanalları arasında yer alan Moviemax Türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için yine en iyi türk filmlerini ilkkez izlemeniz için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Moviemax Türk kanalı, siz değerli izleyicilerinin izlemesi için Silsile Filmini de izlemeniz için ilk defa yayınlamıştır. Dilerseniz gelin hep beraber Silsile filminin konusu hakkında bilgileri almaya hemen başlayalım.

Silsile Filminin Konusu

Digitürk Silsile filmi ile sizlerde şu konuyu başlangıç olarak izleyebileceksiniz. Sıcak bir yaz gecesi Ece Amerika’dan yeni dönmüş olan Cenk’in kaldığı eve gider ve eskide kalmış bir aşk alevlenir. Arada sadece tek bir engel vardır. Oda Ece’nin erkek arkadaşı faruk’tu. Ama bu arkadaşlık, aşkın önüne geçemeyecekti. Sizlerde Silsile filmini izlemek ve diğer filmleri de izlemek için direk Digitürk kanalları arasında yer alan moviemax türk kanalını açabilirsiniz. Moviemax türk kanalını ve diğer film kanallarını izlemek için sizlerde direk Film paketi aboneliği alabilir ve yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Eyyvah Eyvah 3 Moviemax Turk’te

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda diledikleri gibi birçok yeni türk filmlerini izleyebiliyorsunuz.

Eyyvah-Eyvah3-Digiturk

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımızda diledikleri gibi birçok yeni türk filmlerini izleyebiliyorsunuz. Digitürk özellikle bu türk filmlerini izlemeniz için Moviemax Türk kanalını hizmete sokmuştur. Bu hizmete sokmuş olduğu kanallar sayesinde sizlerde vizyondan çıkan en son filmleri ilk evinizde seyreden siz oluyorsunuz. Digitürk moviemax türk kanalı, siz değerli arkadaşlarımız için bu seferde Eyyvah Eyvah 3 kanalını hizmete sokmuş bulunmaktadır. Bu film sayesinde herkez evlerinde kahkahaya boğulacak ve gülmekten karınlarına ağrılar girecektir.

Eyyvah eyvah 3 filminin konusu şu şekildedir. Büyük aşkı Müjgan’a kavuşup evlenen Geyikli’li klarnetçi Hüseyin Badem için hayat artık daha zor. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendiren Hüseyin, geceleri yörenin izbe pavyonlarında klarnetini çalmaya başlıyor. Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul’da devam edip, gün geçtikçe daha meşhur oluyor.Filmin geri kalan kısmıda tam bir komedi. Filmi sizlerde izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk kanalları arasından moviemax türk kanalını açabilir ve filmi günün 24 saati dilediğiniz saatte izlemeye başlayabilirsiniz.

Emmy Ödülleri Sahiplerini Buldu

Digitürk’ünde içerisinde yer aldığı birçok marka Emmy ödüllerinde yayınladığı dizilerle ve filmlerle ödül almayı bekledi.

emmy-odulleri

Digitürk‘ünde içerisinde yer aldığı birçok marka Emmy ödüllerinde yayınladığı dizilerle ve filmlerle ödül almayı bekledi. Bu sene 66’ncı düzenlenen Emmy ödülleri Los Angeles Nokia Theatre’da düzenlendi.  Dünyadan ünlü akımının yaşandığı gecede 9 dizi kanalı ve 17 aktrist ödül aldı. Digitürk’ün ödülle döndüğü bu gece dilerseniz gelin hep beraber dağıtılan ödülleri de kısaca öğrenelim.

Digiturk kanallarında yayınlanan ve Emmy Ödülü kazanan diziler ve ödüle layık görüldükleri kategoriler ise şu şekilde:

•    LOUIE – Komedi/En İyi Senaryo – LOUIS C.K.
•    SCANDAL – Dram/En İyi Erkek Konuk Oyuncu – JOE MORTON
•    HOUSE OF CARDS – Dram/En İyi Ses Miksaj
•    BOARDWALK EMPIRE – Dram/En İyi Sanat Yönetimi
•    NURSE JACKIE – Komedi/En İyi Ses Miksaj

Sizlerde Digitürk dizi kanallarını izleyerek direk emmy ödüllerinin bir sene sonraki yayınını canlı olarak izleyebileceksiniz. Direk dizimax kanallarını izlemek için digitürk dizi paketi aboneliği almanız gerekmektedir. Dizi paketi aboneliğiniz varsa eğer direk sizlerde dizimax kanallarını açabilirsiniz.

Dizimax Kanalları Bu Senede Dopdolu

Digitürk dizi paketi içerisinde yer alan kanallar, sizlerin en iyi dizileri izlemeniz için yıllardır yayın yapmaktadır.

dizimax-kanallari-bu-senede-dopdolu

Digitürk dizi paketi içerisinde yer alan kanallar, sizlerin en iyi dizileri izlemeniz için yıllardır yayın yapmaktadır. Her sene olduğu gibi bu senede dizimax kanalları aklımızı başımızdan alacak gibi gözüküyor. Bu sayede sizlerde koltuğunuza uzandığınız zaman tüm Dünya’nın severek izlediği tüm dizi filmlerini aynı anda izleyebiliyor ve Digitürk’ün HD yayın kalitesi sayesinde normalinden 5 kat daha net bir görüntü kalitesiyle yayınları izleyebiliyorsunuz.

Dizimax kanalları sizlere bu senede birçok yeni ve eski diziyi izlemenizi sağlamaktadır. Dizimax kanalları sizlerin izlemesi için Gotham, Crossbones, Manhattan ve Doll & Em filmlerinin yanı sıra daha birçok filmleri izlemenizi sağlamaktadır. Bu filmleri izlemek için sizlerde hemen Dizi paketi aboneliği alabilir ve sorunsuz bir dizi keyfi ile başbaşa kalabilirsiniz.

Digitürk Dizi paketi aboneliği için sizlerde direk 12 ay taahhüt vererek ayda sadece 16 TL ödeyerek dizi kanallarını izlemeye başlayabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşım. Sizlerde hemen dizi kanallarını açın ve eşsiz dizi filmlerini izlemeye hemen başlayın.

Tarantino Hafta Sonu Fİlmleri

Digitürk ile artık herkezin izleyebileceği filmler bir bir ekranlara gelmeye devam ediyor.

tarantino-haftasonu-filmleri

Digitürk ile artık herkezin izleyebileceği filmler bir bir ekranlara gelmeye devam ediyor. Hafta içi birçok filmi yayına soktuğumuz gibi, haftasonuda birçok filmi film kanallarında izlemenizi sağlıyoruz. Siz değerli abonelerimizin izlemesi için bu hafta tüm tarantino filmlerini izlemenizi sağlayacağız. Sizlerde Moviemax kanallarını açarak en iyi filmlerin yer aldığı tarantino filmlerini dilediğiniz gibi seyretmeye başlayabileceksiniz. Siz değerli arkadaşlarımız için haftasonu Reservoir Dogs (Rezervuar Köpekleri), başrollerini Uma Thurman, John Travolta ve Bruce Willis’in paylaştığı 7 dalda Oscar adayı olan 1994 yapımı Pulp Fiction (Ucuz Roman), başrollerinde Pam Grier, Samuel L. Jackson, Robert de Niro ve Bridget Fonda’nın oynadığı 1997 yapımı Jackie Brown ve 2003 yıllında vizyona giren ve dünya genelinde büyük ses getiren Kill Bill Vol.1 ‘Tarantino Hafta Sonu’nda Moviemax Stars HD ekranında olacak.

Sizlerde en iyi filmleri izlemek istiyorsanız eğer direk Film paketini alabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk Film Paketi aboneliği için ayda sadece 16 TL ödüyorsunuz.

Aylık Faturasız Digiturk

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için yine birçok hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlıyor ve sizler için yeni bir hizmeti faaliyete sokuyor.

Faturasiz-digiturk-haberleri

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için yine birçok hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlıyor ve sizler için yeni bir hizmeti faaliyete sokarak en iyi filmleri ve dizileri taahhüt ve fatura derdi olmadan izlemenizi sağlıyor. Siz değerli arkadaşlarımız için aylık faturasız Digitürk hizmetini faaliyete sokuyor. Aylık Faturasız Digitürk ile hepimiz rahat bir neves alacağız ve sorunsuz bir Digitürk izleme keyfi ile başbaşa kalabileceğiz.

Aylık Faturasız Digitürk TL usulü çalışmaktadır. Kendinize Digitürk’ten bir hesap açarak ve o hesabın içerisine TL yükleyerek faturasız ve taahhütsüz bir şekilde Digitürk yayınlarını seyredebiliyorsunuz. İhtiyaca yönelik esnek bir sistem olan  ‘Aylık Faturasız Digiturk’ ile üyeler, herhangi bir taahhüt vermeden, yüklediği TL kadar TV seyretme imkânına kavuşuyor. Sektörde ilklerin öncüsü Digiturk önümüzdeki dönemde de üyelerinin hayatını kolaylaştıran,  onlara avantaj sağlayan yeniliklerine devam edecek.

Sizlerde hemen faturasız Digitürk hizmetinden yararlanmak istiyorsanız eğer direk Digitürk müşteri hizmetleri numarası olan 0212 473 7373 nolu telefonu arayabilir ve yayınları faturasız olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Kanalları Yayından Çıkarıldı.

Digitürk, sizlerin izlemesi için birçok paketi ve bu paketlerin içerisinde ise en iyi kanalları izlemenizi sağlamıştır.

yayindan-kaldirilan-digiturk-kanallari

Digitürk, sizlerin izlemesi için birçok paketi ve bu paketlerin içerisinde ise en iyi kanalları izlemenizi sağlamıştır. Siz değerli arkadaşlarımız da böylelikle çok uygun fiyatlara Digitürk izleyebilmektedir. Digitürk, bu özel kanalları arasından birkaç tane kanalını çıkardığını siz değerli abonelerine duyurmuştur. Digitürk’ten yapılan açıklamaya göre kanal listesinden çıkartılan kanalların isimleri şu şekildedir. Yasal zorunluluktan dolayı Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S Haber (Samanyolu Haber), Bugün TV, Yumurcak TV ve  Irmak TV kanalları Digitürk platformundan çıkarılmıştır.

Bundan sonra sizlerde belirttiğimiz 7 tane kanalı malesef izleyemeyeceksiniz. Bu kanalların yerine ileride hangi kanalların geçeceği merak konusu olurken, beklemeye geçen tüketicileri, bu çıkarılan kanallar için faturalarında indirim yapılmasını talep etmektedir. Özellikle Tüketici kumunu bu konu hakkında çok yoğun mesai harcamaktadır. Sizlerde eğer faturanızda indirim yapılması ve diğer konuları hakkında bilgi verilmesini istiyorsanız eğer direk ge.gen.tr sitesinden yardım talep edebilirsiniz. Bu sayede en iyi hizmetleri direk ilk ağızdan duymuş ve haberdar olmuş olursunuz.

Samsung ve Digiturk’ten İlk 4K Yayını

Lider Digital yayıncı platformu olan Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için bu kezde ilk kez Digitürk 4K yayınlarını ekranlarda buluşturuyor.

samsung-digiturk-4k

Lider Digital yayıncı platformu olan Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için bu kezde ilk kez Digitürk 4K yayınlarını ekranlarda buluşturuyor. Digitürk 4K yayınları Türkiye’de ilkkez yayınlanacaktır. Digitürk ile Samsung işbirliği ile yapılacak yayınları ilkkez online olarak izleyebileceksiniz. Bu işbirliği çerçevesinde Digiturk’ün içerik ve yayıncılık kalitesi ile Türkiye’de ilk defa online UHD içerik sağlayacak Samsung UHD Gate by Digiturk Play uygulaması, başka yerde bulunmayan; Samsung UHD TV sahiplerine özel yayınları izleyicilerin evlerine taşıyor.

Sizlerde ilk kez Digitürk 4K yayınlarını İz TV aracılığıyla belgesel şeklinde izleyebileceksiniz. Digitürk 4K yayınlarında Köprülü Kanyon, Gelidonya Feneri’nin de yer aldığı belgesellerle Türkiye’nin 15 saklı cennetini keşfetmek mümkün. Ayrıca global stüdyolara ait birbirinden kaliteli UHD içeriklere de kullanıcılar uygulama aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Digitürk yayınlarını ilk kez 4K olarak izleyebileceğiniz bu hizmet sayesinde sizlerde izlediğiniz eşsiz yayınlardan büyük zevk alacak ve bu sayede sorunsuz bir Digitürk izlemek için ilk adımlarınızı Digitürk aboneliğiyle atabileceksiniz.

Digitürk 4K yayınlarını sizlerde izlemek için 4K uyumlu televizyonları satın almanız gerekmektedir.Bu televizyonların fiyatları da öncekine göre çok uygundur. Herkez rahatca alabilecek ve sorunsuz bir Digitürk izleme keyfi ile başbaşa kalabilecekler. Sizlerde hemen Televizyonunuzu alın ve Digitürk aboneliğinizi başlatın.