Aylık arşivler: Ağustos 2015

Duvarın Ardında İki Ülke

Digitürk Duvarın Ardında iki ülke programı sayesinde sizlerde artık belgesel yayınlarına farklı bir gözle bakacaksınız.

duvarin-ardinda-haberler

Digitürk İz TV kanalı bildiğiniz gibi sizlere belgesel yayını yapan bir kanaldır. Kanalın sizlere verdiği programlar arasında yer alan ‘Duvarın Ardında İki Ülke’ programı, sizler için Serhat Kılıç’ın sunumuyla izleyenleriyle buluşuyor. Yolculuğun ilk durağında, Doğu Bloğunun simgesi Polonya’nın başkenti Varşova yer alıyor. Turizm şehrine dönüşen Varşova’da, Stalin döneminde yaptırılan Kültür ve Bilim Sarayı ile Lazienki Parkı’nda Su Üstünde Yüzen Saray İZ ekranına yansıyor.

Neverwinter İçerik Güncellemesi

Neverwinter oyunu, dev içerik güncellemesi ile siz değerli abonelerimizin karşısına çıktı

gamemax-neverwinter-haberleri

Digitürk, bildiğiniz gibi sizlerin oyun oynamak istedikleri zaman da yine Digitürk’ü seçmesi için GameMax’ı hizmete sokmuştur. Sizler için GameMax oyunları arasında yer alan Neverwinter, dev içerik güncellemesi ile sizlerin karşısına çıktı. Neverwinter yayınlanalı henüz bir seneden az olmasına rağmen, oyun için sunulan üçüncü büyük içerik güncellemesi Curse of Icewind Dale, tüm oyuncuların erişimine açıldı.

 

Almost Human Sizlerle

Digitürk Amost Human dizisi sizler için Dizimax Sci-Fi kanalında karşınıza çıkıyor.

almost-human-digiturk

Digitürk, sizler için en iyi dizileri Dizimax Sci-Fi kanalında izlemenizi sağlamaya devam ediyor. Sizler için Dizimax Sci-Fi kanalında Almost Human dizisini koydu ve sizlerde böylelikle çarşamba günleri dilediğiniz, Almost Human dizisini izlemek için Dizimax Sci-Fi kanalını açabilecek ve yayınları izlemeye hemen başlayabileceksiniz. Almost Human dizisinin konusu ise Bilim ve teknolojinin nerdeyse kontrolsüzce ilerlediği bir çağda geçen dizide takvimler 2048’i gösterdiği yılı konu alıyor. Bu kontrolsüz büyüme yüzünden suç oranlarının da dörde katlandığı dönemde suçla ve suçluyla savaş artık içinden çıkılamayacak bir hale geliyor.

Resurrection Dizimax Sci-Fi Kanalında

Digitürk Resurrection Dizimax Sci-Fi kanalı ile siz değerli arkadaşlarımızın karşısına çıkıyor.

resurrection-filmi-dizimax-sci-fi

Digitürk Resurrection Dizimax Sci-Fi filmi ile sizlerde dilediğiniz gibi artık aksiyon filmlerinin tadına doyasıya bakabileceksiniz. Digitürk Resurrection filmi Geçmişte hayatını kaybeden insanların yıllar sonra yeniden canlanıp dönmelerini konu alarak ele alıyor. Sizlerde merakla filmi izleyebileceksiniz. Sizlered Dizimax Sci-Fi kanalını izlemek istiyorsanız eğer dizi paketini satın alabilirsiniz.

Euroleague Maçları Digitürk’te

Digitürk, sizler için Euroleague maçlarının yayın hakkını da 5 sene boyunca tekrar aldı.

digiturk-Euroleague

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için Euroleague maçlarının yayın haklarınıda 5 sene boyunca aldı ve sizlerde böylelikle Euroleague maçlarını da 5 sene boyunca Avrupa basketbolunun en iyileri ve ülkemizi Avrupa Arenasında temsil eden takımlarımızın mücadelesi, Digitürk kanallarında izleyebilme olanağını kendinizde buldunuz.

 

Moviemax Turk Filmleri Yayında

Digitürk Moviemax Türk kanalı, sizler için yine birbirinden güzel filmleri ekranlara taşıdı.

moviemax-turk

Digitürk Moviemax Türk kanalı sizin için yine birbirinden güzel filmleri izlemeniz için çalışmalarına devam ediyor. Sizler için bu senede en iyi filmleri yayın hayatına sokmuştur. Siz değerli izleyicileri için Eyvah Eyvah 3, Patron Mutlu Son İstiyor, Kendime İyi Bak ve Silsile filmlerini dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

‘Silsile’ Moviemax Türk’te

Digitürk Silsile Filmini sizlerde direk Moviemax Türk kanalında izleyebileceksiniz.

silsile-filmi-haberleri

Digitürk, sizler için en iyi filmleri bir bir yayın akışına sokmaya devam ediyor. Sizler için vizyonda kaldığı süre içerisinde izlenme rekorları kıran Silsile filmini Moviemax Türk kanalında yayın hayatına soktu. Silsile filmi ile sizlerde iki eski arkadaş ve iki eski aşığı bir araya getirmektedir ve sizlerin karşısına çıkmaktadır. Kadın ile Adam birbirini önceden çok sevmektedirler ve gelişen olaylar yüzünden ayrı kalmışlardır. Rastgele karşılaştıklarında o aşk yeniden alevlenmiştir. Kadının sevgilisi vardır ve adamında en yakın arkadaşıdır. Adam, en yakın arkadaşının kız arkadaşıyla aşk yaşayacaktır.

 

Eyvah Eyvah 3 Filmide Sizlerle

Digitürk Eyvah Eyvah 3 filmini sizlerde Moviemax Türk kanalında izleyebilirsiniz.

eyvah-eyvah-3-moviemax-turk

Digitürk, en sevilen filmleri bir bir moviemax türk kanalında yayına sokmaya devam ediyor. Sizler için bu kezde Eyvah Eyvah 3 filmini izleyicileriyle buluşturuyor. Bu sayede sizlerde keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz. Filmin senaryosunu Ata demirer yapmıştır ve kendi filminde de oynamıştır.

 

66’ncı Emmy Ödül Töreni

66’ncı Emmy Ödül Töreni Digitürk farkı ile Dizimax kanallarında.

emmy-odul-haberleri

66’ncı Emmy Ödül Töreni Digitürk farkı ile siz değerli izleyicilerimizin karşısına çıkmaktadır. Sizlerde 66’ncı Emmy Ödül Töreninin izlemek için Dizimax kanallarını izleyebilir ve dilediğiniz gibi ödül törenini canlı olarak takip edebilirsiniz. Sizlerde en iyi filmlerin gösterileceği 66’ncı Emmy Ödül Törenini izlemek istiyorsanız eğer direk Trbilgi.net sitesinden haberleri takip edebilirsiniz.

Dizimax Ağustos Ayında Bir Başka

Digitürk Dizimax kanalları, sizler için en iyi dizileri Ağustos ayında da ekranlara getirmeye devam ediyor.

dizimaxte-agustos-ayi-dizileri

Digitürk, Ağustos ayında da siz değerli aboneleri için en iyi dizileri, dizimax kanallarında yayınlamaya devam ediyor. Siz değerli aboneleri için Gotham, Crossbones, Manhattan ve Doll & Em dizilerini izlemenizi sağladı. Sizlerde bu dizileri izlemek istiyorsanız hemen bir Digitürk üyeliği alabilirsiniz.