Aylık arşivler: Temmuz 2015

Silicon Valley Filmide Digitürk’te

Digitürk, sizlerin izlemesi için Silicon Valley Filminide Digitürk Dizimax Vice kanalında yayına soktu.

Silicon-Valley-dizimax-vice

Digitürk Silicon Valley Filminde olaylar parayı seçmeyip geliştirdiği programı kendi çizdiği yolla ilerletmek isteyen Richard ve ekibinin Silikon Vadisi’nin acımasız ortamında yaşadıklarını konu alıyor. Sizlerde hemen Dizimax Vice kanalını açabilir ve silkicon valley filmi gibi daha birçok ödülü filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Ramazan Ayının Kanalı Digi Ramazan

Digitürk’ün Digi Ramazan kanalı sayesinde kabe’den canlı yayınları ve sohbetleri ramazan ayı boyunca hep birlikte izledik.

Ramazan ayının yeni kanalı Digi ramazan 1 kanalda yayında.

Ramazan ayının yeni kanalı Digi ramazan 1 kanalda yayında.

Digitürk, her ramazan ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da Digi Ramazan kanalını yayına soktu ve sizlerin oruçluk ayı boyunca dini sohbetleri ve kabe’den canlı yayınları izlemenizi sağladı. Oruçluk ayı biter bitmez kanal yayından kalktı. Kanal Digitürk 1 kanalda yayın yapmaya başlamıştı.

 

Faturanızda %5 İndirim Yapmak İstemezmisiniz?

Digitürk, sizler için yeni bir kampanyayı daha hizmete geçirmiş bulunuyor. Kampanyamızın adı Digitürk Tatil kampanyası. Bu kampanya hakkında gelin hep birlikte detaylı bilgi sahibi olalım.

faturalarınız artık %5 indirimle gelecek.

faturalarınız artık %5 indirimle gelecek.

Digitürk’ün sizlere bir önerisi var. Tatile çıkacaksınız ve rezervasyon işlemlerinizi direk Digiavantaj.com sitesinden yapacak olursanız Digitürk faturalarınızda %5 gibi bir indirim olacak ve sizlerde indirimli fiyatlarla Digitürk Lig TV izleyebileceksiniz. Evet sevgili  arkadaşlar. Digiturk, imza attığı işbirlikleri ve yenilikçi projeleriyle üyelerine keyifli bir yaşam ve avantaj sağlayan hizmetler sunmaya böylelikle devam etmiş oluyor.

 

Rekortmen Dizi Utopia Digitürk’te.

Digitürk’ün sevilen dizisi Utopia, ikinci sezonunda da Digitürk ekranlarında olacak ve sizlerde severek izleyebileceksiniz.

utopia-haberler

Digitürk, sevilen dizilerini bir bir ekranlara getirmeye devam kaldığı yerden devame diyor. Ekranlarda izleyebileceğiniz bu kezki dizi ise utopia oldu. İkinci sezonunda da ekranlarınıza gelecek olan utopia, digitürk kanalları arasından Dizimax Sci-Fi kanalında dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

 

Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz

Digitürk, Sizlerin Hayallerini Gerçekleştirmeye Devam Ediyor. Hayalini Gerçekleştirdiği bukezki çocuğumuz Antalyalı Sümeyye oldu.

antalyali-sumeyye-digiturk-haber

Digitürk ile bir dilek tut derneğinin birlikte yürüttüğü çalışma sonrası seçilmiş olan çocukların hayallerini bir bir gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda da antalyalı sümeyyenin pembe akülü ara hayalini de gerçekleştirdi. Bu sayede sizlerde hayalinizi gerçekleştirmek için senelerce beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

 

Digitürk, Sanata Destek Vermeye Devam Ediyor

Digitürk, Sanata Destek Vermeye Devam Ediyor

Digitürk, Sanata Destek Vermeye Devam Ediyor. Bı kapsamda Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi etkinliklerininde yayın haklarının sponsoru olmuştur. Bu sayede sizlerde en iyi yayınları ücretsiz olarak izleyebilecek ve izlediğiniz yayınlar sayesinde en iyi yayın kalitesine ulaşabileceksiniz.

Digiturk-zorlu-haberler

 

En İyi Kanal Moviemax Türk Seçildi.

Her sene düzenlenen Eutelsat TV Ödülleri gecesinde en iyi kanal olarak Digitürk film kanalı olan Moviemax Türk kanalı seçildi.

moviemax-turk-odul-aldi

Digitürk kanalları ödüle doymuyor. Her ödül gecesinde ödül ve ödüllerle geri dönen Digitürk, ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi ve Eutelsat TV Ödüllerinide müzesine götürdü. Ödülü alan kanal ise moviemax türk kanalı oldu.

 

İki Dizi Birden Yayına Girdi

Digitürk, sizlerin izlemesi için dizimax kanalında İki Dizi Birden Yayın hayatına geçmiştir.

iki-dizi-birden-yayinda

Digitürk, sizler için çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda sizlerin izlemesi için iki tane daha diziyi dizimax kanallarında yayın hayatına sürmüştür. Digitürk sizler için ‘The Knick  ve The Dark Knight dizilerini ekranlara taşıdı.

 

Elektrik Faturası Kampanyasıda Hizmete Girdi.

Digitürk, elektrik faturası çok gelen Digitürk aboneleri için Digitürk Elektrik Faturası Kampanyasını hizmete soktu.

digiturk-elektrik-faturasi-haber

Elektrik faturası kampanyası sayesinde sizlerde artık rahat bir nefes alcaksınız. Çünkü Digitürk, mevcut abonelerinin fatura bilgileri çok geliyorsa onlara seçmiş oldukları bir paketin içerisindeki kanalları ücretsiz olarak izleme fırsatını sunuyor. Bu sayede sizlerde birnevi elektrik faturanızı Digitürk sayesinde düşürüyorsunuz. Paketten 130 TL ve üzeri faturası gelen abonelerimiz yararlanmaktadır.

 

 

Digitürk’ün Sınırsız İnternet Paket Bilgileri

Digitürk, sizler için en iyi paketleri hizmete bir bir sokmaya devam ediyor. Sizler için birbirinden güzel internet paketlerinden yararlanabilmenizi sağlıyor. Bu sayede sizlerde sınırsız internet fiyatına, seçtiğiniz paketleri izleyebiliyorsunuz.

digiturk-internet-haber

Digitürk’te herkeze uygun internet paketleri ve bu paketler için uygun fiyatlar bulunmaktadır. Bu sayede isteyen herkez Digitürk internet paketlerinden yararlanmaya hemen başlayabilecek ve kurulumda cebinizden kuruş para çıkmayacaktır.