Aylık arşivler: Haziran 2015

Oscar Filmleri Digitürk İle Başlıyor

Tüm abonelerin yakından takip ettiği oscar filmleri, Digitürk moviemax oscars kanalı ile ekranlarınıza geliyor.

oscar-filmleri-digiturkte

Digitürk, sizlerin en iyi oscarlık filmleri izlemenizi yıllardır sağlamaya devam ediyor. Tüm dünyanın merakla beklediği, sinema dünyasının en prestijli ödüllerinin verildiği 87’nci Oscar Ödül Töreni bu yıl da sadece Digiturk’te yayınlanacak.

 

 

Digitürk Reklam Filmi

Digitürk Reklam Filmi, Süper Ligin beş büyüklerinin yıldızlarının da yer aldığı bir film İle çekildi.

digiturk-reklam-filmiSüper ligin ilk yarısı bitmesi ile Digitürk, yeni bir reklam filmi ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyordu ki bombayı patlattı. Digitürk, sizler için süper ligde yer alan beş büyük takımlarımız olan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının yıldızlarının bulunduğu bir reklam filmini çekti ve yayınladı.

Reklam Filmini Sadece Digitürk Aboneleri mi İzleyebilir ?

Evet sevgili arkadaşlar.
Reklam filmini sadece Digitürk abonelerimiz izleyebilirler. Reklam filmini direk internetten de bulabilir ve ne kadar kaliteli bir iş disiplini ile çalıştığımızı kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

 

İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali

İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali

Digitürk yine sizlerin festival filmlerini dilediğiniz gibi izleyebilmeniz için elinden gelen tüm hizmetleri ayağınıza sermeye devam ediyor. Digitürk sizlerin ücretsiz olarka izlemesi için bu seferde İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivalini ekranlarınızda izlemenizi sağladı. İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivalini geçtiğimiz aylarda moviemax festival kanalında yayınlanmıştır.

İstanbul-Uluslararasi-Bagimsiz-Filmler-Festivali

Sedef’li Lezzetlerin Konuğu Demet Akbağ Oldu

Sedef’li Lezzetlerin Konuğu Demet Akbağ Oldu

Digitürk Türkmax Gurmenin yayınlamış olduğu Sedefli lezzetler programı bildiğiniz gibi her hafta bir ünlü ismi konuk olarak ekranlara getirmektedir. Programın Bu haftaki konuğu ise ünlü oyuncu Demet Akbağ oldu. Akbağ ile keyifli vakitler geçirdik ve akbağ’da burda konuk olduğu için teşekkürü bir borç biliriz.

sedefli-lezzetler-demet-akbag

Oscar Töreni Canlı Olarak Yayınlanacak

Digitürk Oscar Törenini Canlı Olarak Yayınlama kararı aldı

Digitürk, siz değerli abonelerimiz için 3 hata boyunca oscar’a ödül olarak gösterilmiş filmleri ve ödülü almış filmleri 3 hafta boyunca izleyenleri ile buluşturma kararı aldı. Böylelikle sizlerde dilediğiniz gibi oscarlık filmleri izleme fırsatınız olacaktır. Digiturk’ün reklam yüzleri Anıl İlter ve Osman Karagöz’ün başrolünde oynadığı reklam filmlerinde ikili “Oscarlıyorum” isimli bir sinema programında beraber çalışacaklarını da geçenlerde duyurmuştu.

digiturk-oscarliyorum-haber

Oscar Ödül Töreni Moviemax Oscars HD Kanalında

Oscar Ödül Töreni Moviemax Oscars HD Kanalında

Bildiğiniz üzere Digitürk, sizler için en iyi oscarlık filmleri ekranlarınıza getiriyor. Öyleki sizler için oscar ödül töreninide izlemeniz için çalışmalarınızı aralıksız sürdürdü ve oscar ödül töreninin Moviemax Oscars HD kanalında izlemenizi sağladı. Digiturk kanallarında yayınlanan/yayınlanacak 29 film, 24 ayrı kategoride 18 ödül alarak Oscar Ödül Töreni’ne damgasını vurdu.

moviemax-oscars-haber

 

4K Belgeselleri Çekildi

4K Belgeselleri Çekildi

Digitürk 4k yayınlarını ilk olarak sizlere verebilmek adına çalışmalarımıza yıllardır en iyi şekilde devam ediyoruz. Bu kapsamda da sizler için ilk 4k belgesellerini çekmiş bulunuyoruz. En iyi belgesel yayınlarının yer aldığı belgeselde, istanbulun turistik yerleri, tarihi mekanları vs. ekranlarınıza getirdi. Sizlerde dilediğiniz gibi belgesel yayınlarını izlemek için paket aboneliğinizi alabilirsiniz.

4k-belgesel-yayini

 

Sedefli Lezzetlerin Konuğu Beyazıt Öztürk Oldu

Sedefli Lezzetlerin Konuğu Beyazıt Öztürk Oldu

Bildiğiniz üzere Beyazıt öztürk hiçbir TV programına konuk olmaması ile tanınan ünlü komedyenlerimiz arasındadır. Ama bu geleneğini Türkmax Gurme’nin yeni programı olan Sedefli lezzetler için bozan Öztürk, 6 mart cuma günü ekranlarınızda olmuştu. Sedefli lezzetler le keyifli bir sohbete tanık olmuştuk ve en yeni lezzetleri tadmamızı sağlamışlardı.

turkmax-gurme-sedefli-lezzetler-beyazit-ozturk

Moviemax Türk’ten İki Film Yayında

Digitürk Moviemax Türk’ten İki Film Yayında

Digitürk, yine bizlerin en iyi filmleri izlememiz için iki yeni filmini, Moviemax Türk kanalında yayınlama kararı almıştır. Bu karara göre “Hadi İnsaşşal” ve “Kırımlı” filmleri cumartesi akşamı yayınlanacaktır. En iyi türk filmlerinin kanalı olan Moviemax Türk kanalı, sinema severler tarafından en çok izlenen kanal olmasının tesadüf olmadığını da birkez daha kanıtlamış oldu.

Hadi inşallah ve kırılı filmi Moviemax Türk kanalında

Hadi inşallah ve kırılı filmi Moviemax Türk kanalında

 

Pek Yakında Filmi Digitürk’te

Pek Yakında Filmi Digitürk Moviemax Türk kanalında ekranlarınıza geldi.

Digitürk Moviemax Türk ekranlarında yine gişe rekorları kırmış tüm filmlerini izlemenizi sağlamaya devam ediyor. Ekranlara getirdiği en son film ise cem yılmazın yazdığı ve senaryosunu üstlendiği film olan Pek Yakında filmi. Film izlendiği zaman reyting rekoru kırmış bulunuyor. Film ekranlarınıza hatırlayacağınız gibi 11 nisan akşamı gelmişti.

pek-yakinda-filmi