Aylık arşivler: Mayıs 2015

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi

Digitürk Anadolu Taraftar paketi ile sizlerde anadolu takımlarından seçmiş olduğunuz bir takımın maçlarını çok ama çok ucuz fiyatlara izleyebileceksiniz. Digitürk sayesinde hem çok kaliteli bir yayın alacak ve kaliteli yayınıda çok ucuz fiyata izleyebileceksiniz.

digiturk-anadolu-taraftar-paketi

Paket Detayları

Anadolu paketinden yararlanmak istiyorsanız eğer öncelikle 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için ayda sadece 15 TL ödeyerek sahip olacaksınız.

 

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi

Paketimiz sayesinde siz değerli Bursaspor ve Trabzonspor taraftarları takımlarının maçlarını çok uygun fiyatlara izleyebilecek ve HD paketi satın alarak bir nevi 5 kat daha net görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.

sampiyon-anadolu-paketi

Paket Detay Bilgileri

Şampiyon Anadolu Paketi üyeliği için öncelikle yapmanız gereken 12 ay kullanım sözleşmesi imzalamak. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için ayda sadece 20 TL ödeyerek  takımınızın maçını izleyebilirsiniz.

 

Üç Büyüklerin Maçları Digitürk’te.

Üç Büyüklerin Maçları Digitürk’te.

Digitürk Taraftar Paketi sayesinde sizlerde üç büyük takımımız olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarımızın maçlarını çok ucuz fiyata izleyebileceksiniz. Sizlerde paketimize ait aboneliğinizi başlatmak isterseniz eğer direk bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve abonelik hemen alabilirsiniz.

digiturk-taraftar-paketi

Paket Bilgisi

Lig TV Taraftar Paketi aboneliğini başlatmak için öncelikle 12 ay olan kullanım taahhütünü imzalamanız gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay için ayda sadece 40 TL ödeyerek üç büyüklerin maçlarını takip edebilirsiniz.

 

 

Şampiyonların Maçları Digitürk’te.

Şampiyonların Maçları Digitürk’te.

Digitük Şampiyonlar Paketi sayesinde sizlerde süper ligde şampiyon olmuş ve 5 büyük şampiyonlar diye adlandırdığımız Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarımızın maçlarını takip edebilmektesiniz. Dilerseniz gelin paketimizin detaylarını da kısaca öğrenelim.

sampiyonlar-paketi

Paket Detayları

Şampiyonlar Paketi aboneliğinizi başlatmak için öncelikle bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Bizlere ulaşarak 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay için ayda 50 TL ödeyerek takımlarımızın maçlarını takip edebilirsiniz.

 

Süper Lig Maçları Digitürk’te İzlenir

Süper Lig Maçları Digitürk’te İzlenir

Süper Lig Paketi ile sizlerde süper ligde mücadele eden tüm takımlarımızın maçlarını çok ucuz fiyatlara izleyebilecek ve dilediğiniz gibi maçları takip edebileceksiniz. Süper Lig paketi aboneliği için öncelikle 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay taahhüt için ayda sadece 60 TL ödeyerek izleyebilirsiniz.

digiturk-super-lig-paketi

Yerli Yabancı Dizileri Bu Pakette

Yerli Yabancı Dizileri Bu Pakette

Digitürk Dizi Paketi ile sizlerde birbirinden güzel ve tüm Dünyanın takip ettiği yerli ve yabancı dizileri izleyebilecek ve HD paketini satın alarak normalinden 5 kat daha net bir görüntüye, ses kalitesine erişebileceksiniz. Sizlerde şimdi dizi paketi üyeliğinizi başlatmak isterseniz eğer direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

digiturk-dizi-paketi

Sinema Filmleri Digitürk’te

Sinema Filmleri Digitürk’te

Digitürk Film Paketi sayesinde siz değerli abonelerimiz de diledikleri gibi sinema filmlerini, aklımıza kazıdığımız eski türk filmlerini, izlenme rekorları kırmış yabancı filmleri ve daha birçok filmleri izleyebileceksiniz.

digiturk-film-paketi

Paket Detayları

Film Paketine abone olmak için öncelikle giriş paketi üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Giriş paketi üyeliğiniz var ise hemen bizlere ulaşın ve 12 ay taahhütle ayda sadece 16 TL ödeyerek filmleri izlemeye hemen başlayın.

 

Yetişkin Ve Salon Film Paketleri

Yetişkin Ve Salon Film Paketleri

Digitürk Servis Paketleri sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi yetişkin filmlerini, salon filmlerini, lig tv yayınlarını ve daha birçok yayınları günün belirli saatlerinde izlemek için aşağıdaki görmüş olduğunuz paketlerin içerisindeki kanallarda bulabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Dilerseniz gelin hep beraber servis paketlerimizin içerisinde yer alan ek paketleri de kısaca öğrenelim.

• Avantaj Paketi
• Yetişkin Paketi
• Avantaj Yetişkin Paketi
• Mobil LİG TV Paketi

 

Ek Paketler İle Kanallarınızı Zenginleştirin

Ek Paketler İle Kanallarınızı Zenginleştirin

Digitürk Ek Paketleri sayesinde siz değerli vatandaşlarımız da ek paketlerimiz içerisindeki paketler olan sporextra, belgesel, çocuk ve sporsever paketi içerisindeki kanallar ile dilediğinizi satın alabilir ve dilediğiniz yayınları dilediğiniz gibi izlemeye başlayabilirsiniz.

• SPOR EXTRA Paketi
• BELGESEL Paketi
• ÇOCUK Paketi
• SPORSEVER Paketi

digiturk-ek-paketleri

Süper Lig Maçları Çok Uygun Fiyatlarla Evinizde

Lig TV Paketleri

Merhaba sevgili Lig TV abonesi olmak isteyen vatandaşlarımız.
Lig TV Paketlerimiz sayesinde sizlerde dilediğiniz takımın maçlarını seçebilecek ve dilediğiniz gibi maçları çok uygun fiyatlara izlemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin paketimiz içerisinde yer alan paketleri kısaca öğrenelim.

• Süper Lig Paketi
• Şampiyonlar Paketi
• Taraftar Paketleri
• Şampiyon Anadolu Paketleri
• Anadolu Taraftar Paketleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz paketler hakkında bilgi almak ve aboneliğinizi ve kurulumunuzu hemen yaptırtmak istiyorsanız eğer telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

lig-tv-paketleri