Aylık arşivler: Nisan 2015

En İyi Filmler Ve Dizileri İzlemeye Başlayın

En İyi Filmler Ve Dizileri İzlemeye Başlayın

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde en iyi ve en son çıkan sinema filmlerini ve yeni sezon yerli ve yabancı dizileri çok ucuz fiyatlara izleyebileceksiniz. Kampanyamızın detaylarına gelirsek eğer, kampanyamız hakkında şunlardan bahsedebiliriz.

film-dizi-paketi

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyasından faydalanabilmek için 12 ay taahhütle Giriş + Film+ Dizi Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Film + Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 51,99 TL ödeyerek kanalları doyasıya izleyebilmektesiniz.

 

Elektrik Faturası Çok Gelenlere Müjde!

Elektrik Faturası Çok Gelenlere Müjde

Digitürk Elektrik Kampanyası sayesinde siz değerli vatandaşlarımızda elektriği fazla gelenlere Digitürk paketlerinden birkaç tanesini ücretsiz olarak izlemeye başlayın. Kampanyamızın detayları hakkında da dilerseniz

digiturk-elektrik-kampanyasi

Elektrik faturanız 130 TL’nin üzerindeyse Digiturk paketlerine ücretsiz sahip olabilir, ayrıca sabitlenen elektrik birim fiyatı sayesinde zamlardan etkilenmezsiniz. Şimdi elektriği Digiturk’ün kampanyasıyla ETİC eletrikten alın, fatura miktarınıza karşılık gelen Digiturk paketine hemen sahip olun ve elektrik birim fiyatınızı sabitleyin.

Lig TV Avantajlı Erken Üyelik Fırsatı

Lig TV Avantajlı Erken Üyelik Fırsatı

Lig TV Lige Erken Gel Kampanyası sayesinde sizlerde Eylüle Kadar avantajlı fiyatlardan yararlanın ve çok ucuz fiyatlara Lig TV aboneliğinizi başlatarak süper lig maçlarını izleyebileceksiniz. Kampanyamızın detayları hakkında şunlardan bahsetmek istiyoruz.

lig-tv-lige-erken-gel

Bu hizmetten faydalanmak için 18 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine Lig TV paketlerinden birine (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir. Üyeliğinizdeki Giriş Paketi ve seçtiğiniz Lig TV Paketi 3 Eylül 2015’e kadar aylık 19,99 TL olarak faturalanır.

 

Yurt Dışında Canınız Ne İstiyorsa Onu İzleyin

Yurt Dışında Canınız Ne İstiyorsa Onu İzleyin

Digitürk IP TV Kampanyası sayesinde sizlerde Digitürk yayınlarını yurt dışında da takip edebilecek ve dilediğiniz gibi yayınları, maçları, filmleri vs. izleyebileceksiniz.

digiturk-ip-tv-kampanyasi

En sevdiğiniz Türk kanallarını, maç tekrarlarını ve özetleri, en sevdiğiniz filmleri ve dizileri, dilediğiniz saatte izleyin. Yayını durdurun, ileri ya da geri alın, sonra kaldığınız yerden devam edin.

Digitürk Engelli Paketi İle Digitürk Avantajlı Fiyatlarıyla Karşınızda

Digitürk Engelli Paketi İle Digitürk Avantajlı Fiyatlarıyla Karşınızda

Digitürk Engelli Kampanyası sayesinde engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz, şehit eşleri, vazife malulleri ve eşleri Digitürk abonelik işlemlerinizi doyasıya başlatabilmektedirler. Digiturk engelli kampanyası %50 indirimle evinizde. Giriş paketi ve üzerine 3 keyif paketi 12 ay taahhüt ile 16 TL’den başlayan fiyatlarla! Bireysel kurulum ücretsizdir.

digiturk-engelli-kampanyasi

Digitürk Düzce Servisi

Digitürk Düzce Servisi

Digitürk Düzce Tel numaralarımız üzerinden ve direk şubelerimize giderek alabileceğiniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak, aldığınız hizmetleri gün içerisinde almak isterseniz eğer direk bayimize başvurabilirsiniz. Bayimiz sizlere günlerce almak için beklediğiniz hizmetleri talep ettiğiniz gün içerisinde sizlere verdiği için yıllardır Düzce ilimizde en iyi hizmeti veren bayi seçilmiştir.

digiturk-bayi-adres-telefon

Digitürk Düzce Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımız için vermiş olduğumuz hizmetleri dilerseniz kısaca öğrenelim ve bu hizmetleri hemen almaya başlayalım. Verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk Ve Lig TV Hizmet Bilgilerimiz

digiturk-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Düzce İlçeleri

 

Digitürk Osmaniye Şubesi

Digitürk Osmaniye Şubesi

Digitürk ile en yeni ve seçkin dizi ve filmleri evinizde izlemek isterseniz eğer sizleri de Digitürk Osmaniye Servisi olarak bizlere başvurabilir, hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz bayimizin sizlere verdiği hizmetlerden telefon numaralarımız üzerinden de bizlere ulaşarak hemen talep ettiğiniz gün içerisinde alabilirsiniz.

digiturk-bayi-adres-telefon

Digitürk Osmaniye telefon numaralarımız üzerinden veya direk bayimizin her ilçede ve semtlerde bulunan şubelerimize giderek alabileceğiniz Digitürk ve Lig TV hizmetlerimizi de kısaca öğrenelim ve hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayalım.

Hizmetlerimiz

digiturk-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Osmaniye İlçeleri

Digitürk Kilis Bayii

Digitürk Kilis Bayii

Digitürk; sizlerin en iyi yayınları HD farkı ile izleyebilmeniz için çalışmalarınıza yıl 2000’den bu yana vermeye devam ediyor ve bu sayede de evinizi bir nevi sinema salonuna, Lig Tv ilede evinizi stadyuma çevirebileceksiniz. Digitürk Kilis bayisi olarak sizlere vermiş olduğumuz daha birçok hizmetten direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak kolay bir şekilde alabilirsiniz.

digiturk-bayi-adres-telefon

Dilerseniz gelin hep beraber sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizi ve bu hizmetlerimizi verdiğimiz kilis ilçelerinide kısaca öğrenelim.

Verdiğimiz Digitürk Hizmetlerimiz

digiturk-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Kilis İlçeleri

Digitürk Karabük Şubesi

Digitürk Karabük Şubesi

Digitürk sizlere onlarca hizmetten yararlanmanız için hergün çalışmalarına aralıksız sürdürüyor ve sizlerin abonelik isteğinizi, kurulum isteğinizi ve teknik servis hizmetini gün içerisinde alabilmeniz için tüm çalışanları ile birlikte bir bütün olarak devam etmektedir. Karabük Digitürk Servisi olarak bizlere tüm hizmetler için başvurabilir, en iyi Digitürk ve Lig TV hizmetlerimizden hiçbir ücret ödemeden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

digiturk-bayi-adres-telefon

Digitürk Karabük olarak hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve bayimin sizler için verdiği sınırsız Digitürk ve Lig TV hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizide kısaca öğrenelim.

Digitürk Lig TV Hizmetlerimiz Şunlardır

digiturk-hizmetleri

Hizmetlerimizden Yararlanabilecek Karabük İlçelerimiz

Digitürk Yalova Servisi

Digitürk Yalova Servisi

Digitürk Yalova bayisi olarak sizlere yıllardır telefon numaralarımız üzerinden hizmetlerimizi vermekte ve bu hizmetlerimizi hiçbir ücret ödemeden almanızı sağlamaktayız. Önceden abonelik işlemlerinizi başlattığınız zaman onlarca liranızı harcamak zorunda  kalıyordunuz. Ama bayimiz sayesinde bu sorunuda ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Şimdi abonelik işlemlerinizi başlatın, kurulum sırasında ve çanak uydunuz için hiçbir ücret ödemeyin.

digiturk-bayi-adres-telefon

Digitürk Yalova Bayii olarak sizlere telefon numaralarımız üzerinden ücretsiz olarak verdiğimzi hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir. Bayimizin sizler için verdiği daha onlarca hizmetimiz vardır. Bu hizmetlerimiz kısaca şunlardır.

Verdiğimiz Digitürk Lig Tv Hizmetler

digiturk-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Yalova İlçeleri